آموزش و اخلاق در پرستاری- درباره نشریه
درباره نشریه

حذف تصاویر و رنگ‌ها

 

 

مجله آموزش و اخلاق در پرستاری مجله ای علمی تخصصی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی جهرم است که به صورت فصلنامه توسط دانشکده پرستاری و پیراپزشکی جهرم منتشر می شود .

 با توجه به اینکه دو محور اخلاق و آموزش دو محور مهم و کاربردی در حیطه علوم پزشکی می باشد، مجله آموزش و اخلاق در پرستاری در نظر دارد بستری مناسب جهت عرضه تلاشهای عالمانه در زمینه این دو حیطه مهم را فراهم سازد. لذا این مجله کلیه مقالات آموزشی را در زمینه های مختلف آموزش پزشکی و سلامت(برنامه ریزی، روش تدریس، ارزشیابی، مشاوره و مدیریت آموزشی و آموزش الکترونیک) و سپس در بخش اخلاق نیز کلیه موضوعات مرتبط با اخلاق ( اخلاق حرفه ای- اخلاق کابردی و...) را در حیطه پزشکی و پرستاری از زوایای گوناگون مورد بررسی قرار می دهد. این مجله تا سال 1395 به صورت فصلنامه و بعد از آن به صورت دو فصلنامه با دسترسی آزاد به زبان فارسی با چکیده انگلیسی منتشر می شود.

 مجله اخلاق و آموزش در پرستاری مجله ای الکترونیکی با دسترسی آزاد است که به دو زبان فارسی با خلاصه انگلیسی چاپ و منتشر می شود .

مجله آموزش و اخلاق در پرستاری از سال 1391 راه‌اندازی و در سایت‌های زیر ایندکس می‌باشد.

EBSCO, Cite Factor, Index Copernicus, Magiran, RomEo, J Gate, BASE(bielefeld academic search), DOAJ, DRJI (Directory of Research Journal Index), OAJI, Journal Index.net, InfoBase, Electronic Journal Library (e. journals.org), Academic Key, Universal Impact Factor, World cat 

آدرس دفتر مجله: فارس، جهرم، خیابان استاد مطهری، دانشگاه علوم پزشکی جهرم

آدرس ایمیل: ethic.jums@yahoo.com

وب‌سایت: http://ethic.jums.ac.ir

تلفن تماس: 54341501-071

 

دفتر مجله آموزش و اخلاق در پرستاری

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

 

 

نشانی مطلب در وبگاه آموزش و اخلاق در پرستاری:
http://ethic.jums.ac.ir/find.php?item=1.40.18.fa
برگشت به اصل مطلب